Apie mus

Koklinė krosnis ar židinys ne tik skleidžia šilumą, bet ir yra įspūdinga namų interjero detalė, tikras traukos centras. Pirmosios koklinės krosnys Europoje sukurtos jau XIII a., Lietuvos dvaruose jos imtos statyti nuo XIV a. Nuo seno prabangiai dekoruotos koklinės krosnys ne tik šildė didikų namus, bet ir buvo svarbus turto, statuso simbolis.

„Dvarų keramika“ jau daugelį metų sėkmingai kuria ir gamina itin aukštos kokybės keraminius koklius krosnims, židiniams, šildomoms sienelėms. Mūsų meistrų suprojektuotos bei pagamintos keraminės krosnių bei židinių apdailos  puošia ne vienus namus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje,  Rusijoje,  Vokietijoje, Anglijoje ir kitose šalyse.

Nusprendę savo namuose, sodyboje ar dvare įrengti koklinę krosnies ar židinio apdailą, susisiekite su mumis.  „Dvarų keramikos“ meistrai, pripažinti savo srities specialistai, išklausę jūsų pageidavimus, paruoš individualų projektą, kruopščiai pagamins keraminius koklius, tad netrukus savo namuose galėsite džiaugtis unikaliu židiniu ar krosnimi – tikru meno kūriniu.